strona główna e-mail      


strona główna

 
Wstałeś lewą nogą? Zdenerwował Cię szef? Rodzice dają ci w kość? Nie możesz dogadać się ze znajomymi? Nikt nie rozumie twoich problemów? Rozładuj negatywne emocje!


Co to jest paintball?

To strategiczna gra, podczas której należy wykazać się umiejętnością działania w grupie, jak również cechami osobniczymi. Pozwala ona na doskonalenie zdolności manualnych i wykazanie szybkiego i logicznego myślenia. Polega na pokonywaniu różnego rodzaju przeszkód i eliminowaniu wroga za pomocą pistoletów- markerów wypełnionych amunicją w postaci żelowych kulek z farbą.

Jakie korzyści wypływają z paintballu

Paintball to gra pozwalająca na likwidowanie granic i pokonywanie barier. Tu nie istnieją żadne różnice między zawodnikami. Wszyscy tworzą drużynę, bez względu na wiek, płeć, czy zajmowane stanowisko. Wygrana zależy od rzetelnej współpracy poszczególnych zawodników, ich kreatywności i korelacji podejmowanych działań. To doskonały sposób na zlikwidowanie animozji pomiędzy pracownikami, integrację zespołu, nawiązanie nici porozumienia!

Jak w każdej grze zespołowej, tak i w paintballu niezbędny jest przywódca, ktoś, kto sprawnie pokieruje drużyną i w jej imieniu będzie podejmował trafne decyzje. Ty także możesz zostać liderem! Bo przecież paintball pomaga w odkrywaniu zdolności przywódczych, dodaje pewności siebie, pozwala uwierzyć we własne siły i możliwości. Dajemy stuprocentową gwarancję, że po przygodzie z paintballem poczujecie rozluźnienie, zadowolenie, a także przypływ ogromnej energii. Pokonywanie stresu czy likwidowanie napięcia nerwowego już nigdy nie będzie problemem.

Nasz paintball

Proponujemy Wam rozgrywki na odpowiednio przygotowanym polu z przeszkodami lub paintball leśny grę w lesie, gdzie wypracowaną zdolnością jest zdolność maskowania się. Przebieg zabawy zależy od Was wystarczy tylko wybrać odpowiedni scenariusz lub stworzyć go w oparciu o własne pomysły (dysponujemy przenośnymi przeszkodami, które można ustawić w zaproponowanym przez Was miejscu). Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz sprzęt wysokiej jakości.

 
 
 
Copyright by Na Kamieniu 2011